logo

پرداخت به سادگی

بدون نیاز به ضامن

در این مدل پرداخت نیاز به داشتن هیچگونه ضامن، چک و یا سفته نخواهید داشت

ثبت‌نام غیرحضوری

همه مراحل کاملا بصورت آنلاین انجام خواهد شد

تحویل فوری

در کمتر از 48 ساعت ثبت نام شما تکمیل خواهد شد

بازپرداخت راحت و آسان

کاملا آنلاین اقساط خود را به راحتی پرداخت کنید

شرایط پرداخت اقساط

  • مقدار یک سوم از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد.
  • تیم مالی آمانج با شما تماس خواهد گرفت تا اطلاعات شما دریافت شود و تعهد نامه تکمیل شود، سپس مابقی هزینه قسط اول را پرداخت خواهید کرد و دوره آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت
  • باقیمانده شهریه بایستی در ۲ قسط در طول مدت زمان دوره باید تسویه گردد که هنگام تماس بخش مالی،تاریخ دقیق پرداخت ها به شما اعلام میشود، درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان تا زمان تسویه حساب نیز بسته خواهد شد
  • آکادمی آمانج تلاش خود را در جهت ساده سازی هرچه بیشتر سرویس تسهیلات کرده است تا شما عزیزان بدون نیاز به هیچگونه ضامن، چک و یا سفته بتوانید بصورت اقساط ثبت نام کنید.

مراحل پرداخت

1

پس از مطالعه اطلاعات دوره، فرم درخواست را ارسال می‌کنید

2

تیم فروش با شما تماس خواهد گرفت، و قدم به قدم شما را راهنمایی می‌کند.

3

یک سوم شهریه را پرداخت کرده و تعهدنامه خود را در سیستم ثبت می‌کنید.

4

مابقی هزینه دوره را در طی دو قسط در طول دوره تسویه خواهید کرد.

ثبت نام اقساط

سوالات متداول

با توجه به تنوع دوره های آموزشی آکادمی آمانج، نیاز است حتما قبل از ثبت نام تمامی موارد مطرح شده در صفحه هر دوره مطالعه شود
کلاس‌های حضوری در دانشکده نفت دانشکده فنی دانشگاه تهران واقع در امیرآباد( کارگر شمالی) برگزار می‌شود.
کلاس های غیرحضوری از طریق پنل آموزشی آمانج در دسترس شما خواهد بود.
پس از ثبت نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی، از طریق پیامک دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه و لینک های ورود به جلسات آنلاین، موقعیت برگزاری کلاس‌های حضوری به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود. تمامی جلسات ضبط می‌شوند تا درصورتیکه امکان شرکت در جلسات حضوری یا آنلاین را نداشتید بتوانید از ویدیوهای ضبط شده استفاده نمایید.
در این مدل نیاز هست بعد از تماس تلفنی مسئول ثبت نام به ایشان تعداد اعضای گروه اعلام گردد تا مبلغ نهایی دوره مجددا محاسبه گردد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۴۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.
زمان دسترسی به محتوا هر دوره در صفحه مخصوص آن درج شده است.
در صورتیکه بخواهید اقساط خود را یکجا پرداخت کنید کافیست با پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید تا نوع پرداخت شما را تغییر دهند. با این روند شهریه نهایی برای شما، شهریه درج شده در وبسایت برای پرداخت کامل است.
در صورت دیرکرد بصورت سیستمی دسترسی شما به دوره و محتوای آن بسته خواهد شد تا زمانی که مبلغ پرداخت گردید. بدیهی است که در صورت دیرکرد در پرداخت ممکن است بخشی از محتوا و کلاس ها را از دست بدهید.